• Witaj w świecie fryzjerów, stylistów i barberów
img

Nowoczesny fryzjer zaskoczy nie tylko fryzurą, ale i swoim wnętrzem

nowoczesny salon fryzjerskiTrudno polemizować z tym, że każdy z nas ma nie tylko inny gust, ale i inne upodobania. Już choćby dlatego, przystępując do urządzania wnętrza naszego domu lub firmy, rzadko decydujemy się na ten sam styl stawiając przede wszystkim na rozwiązania, które nam samym podobają się najbardziej. Z tendencjami takimi mamy do czynienia między innymi wówczas, gdy zastanawiamy się nad tym, jak urządzić salon fryzjerski. Nie zaszkodzi zatem, jeśli zdecydujemy się na prześledzenie nowoczesnych trendów, które są wyjątkowo często spotykane właśnie w odniesieniu do wyposażenia salonu fryzjerskiego w jego profesjonalnym wydaniu.

Salon fryzjerski 

Bez względu na to, jaki aspekt naszego codziennego życia jest analizowany, nie możemy nie oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia ze swoistym kultem nowoczesności. Trend ten jest dość łatwy do zauważenia również wówczas, gdy mamy do czynienia zarówno z projektowaniem, jak i urządzaniem salonu fryzjerskiego. Styliści, którzy myślą o salonie w nowoczesnym stylu nie muszą jednak obawiać się tego, że będą musieli kopiować się wzajemnie. Coraz częściej możemy zapoznać się ze zróżnicowanymi propozycjami mebli fryzjerskich. Wiele je dzieli, nie da się jednak ukryć, że wszystkie są osadzone w nowoczesnych trendach.

Nowoczesny salon fryzjerski

nowoczesne meble fryzjerskieFirma Ayala nie jest podmiotem anonimowym, można więc założyć, że w swojej działalności zetknął się z nią niemal każdy stylista odpowiedzialny za własny salon fryzjerski. Trudno się temu jednak dziwić, mamy bowiem do czynienia z przedsiębiorcą, który jest nam w stanie zaoferować rozwiązania najwyższej jakości. Co więcej, meble fryzjerskie Ayala charakteryzuje również to, że są w pełni profesjonalne, można więc je zamawiać mając pewność, że nie zawiedzie nas ich funkcjonalność. Kolekcja Quadro jest właśnie zestawem takich nowoczesnych rozwiązań, nie brakuje przy tym osób uważających, że jest to jedno z większych osiągnięć firmy Ayala.

Salon fryzjerski wyposażenie 

fotel fryzjerskiCentralnym elementem wspomnianej kolekcji wydaje się fotel fryzjerski Ayala Quadro opierający swoje działanie o pompę hydrauliczną. Charakterystyczny jest dla niego wyjątkowo masywny kształt, nie bez znaczenia jest jednak i to, że wykonano go w nowoczesnym stylu, co sprawia, że pasuje on idealnie do awangardowych wnętrz. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się w jego przypadku między innymi specjalny otwór znajdujący się w siedzisku. Trudno nie docenić jego roli, przyczynia się on bowiem do tego, że samo czyszczenie fotela jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Salon fryzjerski - Konsoleta fryzjerska

konsoleta fryzjerskaJego idealnym dopełnieniem wydaje się też masywna i wyjątkowo elegancka konsoleta fryzjerska Ayala Quadro. Ta zwraca na siebie uwagę również dlatego, że została wyposażona w chromowany podnóżek, co zapewnia korzystającym z niej osobom jeszcze większy komfort niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Na indywidualne życzenie można też liczyć na zamontowanie dodatkowego podświetlenia, sama konsoleta jest zaś dostępna zarówno w kolorze białym, jak i czarnym, co podoba się zarówno zwolennikom klasyki, jak i miłośnikom nowoczesności.

Salon fryzjerski - Myjnia fryzjerska

Prezentując oryginalna kolekcję przygotowaną przez firmę Ayala nie można zapomnieć również o myjni fryzjerskiej, trudno bowiem nie oprzeć się wrażeniu, że jest ona dopełnieniem kolekcji. Myjnia charakteryzuje się dużą wygodą, co docenią nie tylko klienci, ale i sami styliści. Jest też wyprodukowana z materiałów o wyjątkowo wysokiej jakości.

Postaw na nowoczesność

Boom myjnia fryzjerskaOczywiście, gdy zależy nam na nowoczesnych rozwiązaniach, wcale nie musimy ograniczać się jedynie do tych mebli, które pochodzą z kolekcji Quadro. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też dwuosobowa myjnia fryzjerska Ayala Boom odznaczająca się nie tylko niesamowitym stylem, ale również znakomitą ergonomią. Jej kanapa jest dostępna w ponad czterdziestu kolorach, co powinno spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, sama kolumna jest zaś dostępna w szesnastu wariantach. Sama misa myjni może być zarówno biała, jak i czarna, wybór najlepszego rozwiązania w dużej mierze jest więc uzależniony od tego, jakie są nasze indywidualne upodobania w tym zakresie.

Prezentacja nowoczesnych mebli firmy Ayala nie będzie kompletna, jeśli nie zostanie ona uzupełniona o fotel fryzjerski Ayala Partner. W jego przypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem cenionym wyjątkowo wysoko, stanowi on bowiem połączenie nowoczesnych trendów oraz klasycznej formy. Jego znakiem rozpoznawczym są aluminiowe podłokietniki oraz obecność pompy hydraulicznej, warto jednak wspomnieć również o ergonomicznym kształcie fotela podnoszącym komfort nawet szczególnie wymagających klientów.

Jakość zawsze w cenie

Marka Ayala nie bez przyczyny jest uważana za jedną z czołowych wówczas, gdy mówimy o profesjonalnych meblach fryzjerskich. Nie dziwi więc to, że meble tego producenta możemy spotkać w salonach fryzjerskich na całym świecie. Ich zaletą jest jednak również to, że są to rozwiązania dostępne dla każdego – nowoczesne, solidne, modne i wyjątkowo funkcjonalne. Nie ma więc powodów do tego, aby zwlekać z ich zakupem. Wysoka jakość charakterystyczna dla mebli Ayala jest w stanie spełnić oczekiwania nawet tych osób, które są bardzo wymagające.

Zobacz również