• Witaj w świecie fryzjerów, stylistów i barberów
img

Modne fryzury na wesele 2019

Fale, loki czy może koki? Jakie są najmodniejsze fryzury na wesele 2019? W sezonie ślubnym 2019 panny młode powinny postawić na proste fryzury na wesele, lecz w nowym, odświeżonym wydaniu. Będą to m.in charakterystyczne upięcia, którym, nie rzadko towarzyszyć będą niesforne warkocze.

Fryzury na wesele - długie włosy 

Temat modnych fryzur na wesele powraca każdego roku. Niezmienne od wielu lat fryzury z warkoczem na wesele uznawane są za najbardziej efektowne i atrakcyjne. Przyszłe panny młode decydują się na upiększenie fryzury ozdobnym dodatkiem w postaci np.: opaski z kryształkami. Fryzury z długich włosów na wesele wydają się być najbardziej podatne na jakiekolwiek upięcia. Sukcesem dobrze wyglądającej fryzury weselnej są zadbane włosy. Warto zatem zwrócić uwagę na stan końcówek włosów oraz ich ogólną kondycję. 

warkocz na wesele

Fryzury na wesele warkocz - jak zrobić?

Fryzura z pozoru prosta do wykonania zyskuje na efektywności, kiedy tuż przy twarzy wypuszczone zostają pasma włosów. Warto zwrócić uwagę, że większość plecionych warkoczy jest nisko osadzonych przy czym włosy u nasady zostają podniesione do góry, aby zwiększyć ich objętość. Wszelkiego rodzaju plecionki mogą być mniej lub bardziej fantazyjne oraz romantyczne. Ten styl upięcia włosów z pewnością wpasuje się w styl boho lub vintage.

weselny kok

Fryzury na wesele koki

Kok ślubny to jedna z najbardziej zjawiskowych fryzur, która pasuje niemal do każdej sukni ślubnej. Włosy związane w wysokie upięcie, natapirowane u nasady w celu uzyskania jak największej objętości, podpięte są u podstawy kucyka. Tradycyjny kok posiada nieco wygładzoną powierzchnię czaszy, obecne wydanie preferuje utrzymanie fryzury w kontrolowanym nieładzie. To wszystko po to, aby otrzymać efekt glamour rock. 

Fryzury na wesele - włosy do ramion 

Fryzury na wesele rozpuszczone włosy to najprostszy sposób na zachowanie elegancji a zarazem prostoty. Jeżeli sukienka panny młodej jest ozdobna, warto postawić na klasyczne ułożenie włosów, aby efekt końcowy był ze sobą jak najbardziej spójny. Łatwe fryzury na wesele to z pewnością te, które nie wymagają zbyt dużego nakładu czasu. Rozpuszczone włosy potraktowane lokówką, delikatnie upięte wpisują się w styl minimalistyczny, a przy tym niezwykle romantyczny.

włosy na bok na wesele

Fryzury na wesele na bok

Fryzury na wesele, które zaczesane są na bok, bardzo często współgrają z plecionymi warkoczami. Upięcia te są niezwykle eleganckie oraz kobiece. Specjaliści twierdzą, że jest to naprawdę dobry kompromis między kokiem z rozpuszczonymi włosami. Naturalne ułożenie włosów sprawia, że fryzura jest lekka i nie odciąga uwagi od sukni ślubnej. Asymetryczne fryzury ślubne na bok z pewnością będą pasować nie jednej pannie młodej. Eleganckie fale zaczesane delikatnie na bok królują na liście najbardziej pożądanych fryzur ślubnych na ten rok. 

Fryzury na wesele - średnie włosy 

Włosy średniej długości bardzo łatwo poddają się upięciom. Stanowią one wygodną dla fryzjera bazę, pod wszelkiego rodzaju plecionki, warkocze czy nawet delikatne koki. Fryzury na wesele z warkoczem, hiszpański kok, czy rozpuszczone loki to najczęściej wybierane fryzury przez kobiety, które są posiadaczkami średniej długości włosów. Są to tak naprawdę proste fryzury na wesele do zrobienia samemu. Mimo iż szybkie fryzury na wesele, można wykonać samodzielnie, warto oszczędzić sobie stresu i zaufać profesjonaliście, który stworzy piękną fryzurę w krótkim czasie. 

Fryzury na wesele - krótkie włosy

Krótkie fryzury na wesele tylko z pozoru mogą się wydawać nudne i mało atrakcyjne. 

Fryzury na wesele z krótkich włosów będą prezentowały się efektownie tylko wówczas, gdy cięcie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Sama stylizacja włosów nie będzie zatem wymagać dużego zaangażowania dodatkowych produktów, poza lakierem utrwalającym. Fryzury krótkie na wesele warto urozmaicić biżuteryjnym dodatkiem wpiętym po jednej stronie, z lepszego profilu twarzy. Panny młode bardzo często decydują się również na opaskę czy też wianek upleciony ze świeżych kwiatów. Krótkie włosy najczęściej wymagają delikatnego nabłyszczenia lub charakterystycznego zmierzwienia ich, aby wyglądały bardziej drapieżnie. 

Fryzury na wesele - loki

Niezwykle elegancką fryzurą na wesele zarówno dla panny młodej jak i dla żeńskiej grupy gości są loki, czy to upięte na bok, czy puszczone swobodnie. Loki zawsze wpasują się w modne fryzury na wesele. Aby je wykonać potrzebna jest zaledwie dobra lokówka oraz środki utrwalające i utrzymujące skręt przez długie godziny. Po uzyskaniu loków warto delikatnie przeczesać je szczotką lub grzebieniem. Efekt ten wzmocni ich objętość i sprawi, że loki będą wyglądały bardziej niesfornie.

fryzury dziecięce na wesele

Fryzury dla dziewczynek na wesele

Dziewczęce fryzury na wesele opierają się przede wszystkim na delikatnym skręcie włosów lub upięciu ich za pomocą warkocza. Ponadczasowym trendem jest warkocz zaplatany dookoła głowy, który wygląda bardzo wdzięcznie i dziewczęco. Innym popularnym uczesaniem małych dziewczynek są wysokie koki, które podkreślane są delikatnym wiankiem zrobionym z polnych kwiatów. Mniej strojną fryzurą, jednak równie uroczą są subtelne fale upięte dekoracyjnymi spinkami po obu stronach głowy. 

 

 

 

 

 

Zobacz również