• Witaj w świecie fryzjerów, stylistów i barberów
img

Modne fryzury męskie 2019. Zobacz!

Modne fryzury męskie na sezon wiosna - lato 2019 będą nawiązywały ponownie do lat 90. Wykonturowane strzyżenie z wyraźnym przedziałkiem pójdzie w zapomnienie, a fryzury męskie będą charakteryzowały się stylem grunge oraz nonszalanckim stylem. Włosy wyglądające niedbale to pionierski trend w tym roku, zarówno w przypadku fryzur męskich jak i damskich.

Fryzury męskie 2019

W tym sezonie męskie fryzury będą odzwierciedleniem luzu oraz nonszalancji. Przez niektórych mogą być uznawane za nieco niechlujne lub zaniedbane. Modne będą nie tylko krótkie męskie fryzury, lecz także fryzury męskie długie. Bedą się one wyróżniały brakiem cieniowania oraz przedziałkiem po środku. Taki przykład cięcia sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy lubią oryginalne rozwiązania. Fryzury męskie z przedziałkiem sprawdzą się w przypadku włosów dłuższych, do ramion. Inną formą wykorzystania przedziałku są fryzury męskie w stylu vintage. Całość włosów w tym przypadku cieniowania jest za pomocą nożyczek. Nie są strzyżone ani boki, ani tył. Włosy zyskują charakter, gdy są potraktowane środkiem nabłyszczającym, co daje efekt wilgotnych włosów.

haircut names for men types of haircuts 2019 mens haircuts Boys Hair Style Spike

Modne fryzury męskie młodzieżowe

Fryzury młodzieżowe męskie na rok 2019 będą posiadały nieco luzu. Jest to wyraźne odejście od cyfrowej precyzji w ich stylizacji. Fryzura męska quiff to świetna propozycja także dla młodych mężczyzn, którzy stawiają na szybkie i proste rozwiązania. Włosy wystrzyżone w tym stylu od razu nabierają objętości i mogą być układane rękoma. Jak je wystylizować aby efekt był zadowalający i włosy nie opadały? Na umyte włosy należy nałożyć lakier dodający objętości lub specjalny żel/wosk. To jak bardzo włosy maja zostać uniesione do góry zależy tak naprawdę od indywidualnych preferencji. Jeżeli włosy po bokach będą mocno krótkie, quiff będzie dominującym elementem.

20 Easy Men’s Haircuts & Hairstyles for Work and Play

Fryzury męskie krótkie wojskowe

Krótkie fryzury męskie to absolutny hit tego sezonu. Włosy powinny być wystrzyżone maksymalnie krótko, tak aby zachowywać dwumilimetrową różnicę pomiędzy bokami a górą. Fryzury męskie krótkie to zdecydowanie propozycja dla mężczyzn, którzy oczekują prostych rozwiązań. Męskie fryzury krótkie przeznaczone są z reguły dla mężczyzn, którzy mają czaszkę o okrągłym, proporcjonalnym kształcie. Strzyżenie to doskonale pasuje do dwudniowego zarostu. Jest to bardzo radykalna zmiana, na którą decyduje się mniejszość mężczyzn.

Fryzury męskie - zakola

Dobrze wykonane fryzury męskie są w stanie nie tylko ukryć mankamenty, lecz także uwydatnić to co atrakcyjne. Modne fryzury męskie, które będą potrafiły ukryć zakola to przede wszystkim te z długą grzywką. Fryzury męskie na bok zakryją nie tylko zakola, ale i całe czoło. Ten styl strzyżenia sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy mają bardzo wysokie czoło i dodatkowe ubytki włosów zwane zakolami. Aby grzywka poddała się stylizacji na bok, musi być nieco dłuższa. Taka fryzura będzie potrzebowała poświęcenia nieco czasu oraz właściwego ułożenia. Innym przykładem fryzury, która będzie potrafiła zakryć zakola jest mocne strzyżenie boków przy zachowaniu znacznej ich długości na górze. Cieniowanie boków sprawi, że zakola zostaną całkowicie odkryte, jednak zostaną zaprezentowane w naturalny sposób. Dzięki temu nie będą zwracały na siebie uwagi. Włosy zaczesane do tyłu lub podniesione do góry będą odciągały wzrok od głębokich zakoli.

55 Mens Hairstyles Cool Haircuts For 2018 with size 1080 X 1350

Fryzury męskie - wygolone boki

Bardzo popularne w tym sezonie strzyżenie męskie, które wybierane jest przede wszystkim przez sportowców oraz mężczyzn, prowadzących aktywny tryb życia. Crop to bardzo krótkie strzyżenie, które charakteryzuje się prostą nachodzącą na czoło grzywką oraz wygolonymi bokami. Fryzura ta nierzadko nazywana jest „pieczarką” lub „grzybkiem”. Dawniej występowała razem z przedziałkiem po środku, dzisiaj góra ma być pełna objętości, bez jakiekolwiek przedziałka. Przyjmuje się również wersję, w której grzywka jest nieco podniesiona do góry. Jest to z pewnością propozycja dla młodych mężczyzn, którzy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem.

 

Fryzury męskie - irokez

Fajne fryzury męskie, które są oryginalne i przyciągają uwagę to przede wszystkim irokez. W tym strzyżeniu włosy po bokach są maksymalnie skrócone, natomiast góra i tył znacznie dłuższy. Aby irokez wyglądał efektownie, musi zostać zachowana widoczna różnica w cięciu, która podkreśli pożądane miejsca. Irokez to jedna z tych fryzur, które wymagają sporego nakładu czasu, na to aby efekt końcowy wyglądał zadowalająco. Włosy muszą zostać potraktowane odpowiednimi środkami utrwalającymi, tak aby pasma znajdowały się na swoim miejscu, pomimo warunków atmosferycznych. Jeżeli włosy są naprawdę długie, można związać je do tyłu na tzw. „samuraja”.

30 Best Haircuts Collection For Men 2018 – 2019

Fryzury męskie - krótkie boki

Męskie fryzury, które cechują się krótkimi bokami to najczęściej wybierana opcja przez mężczyzn. Ta uniwersalna fryzura, może być modelowana na różne sposoby, w zależności jak długie zostają włosy na górze. Najprostszym sposobem jest suszenie włosów w przeciwnym kierunku, nakładanie specjalnych wosków czy żeli lub po prostu lakieru utrwalającego. Ten rodzaj strzyżenia pasuje niemal do każdego typu urody oraz rysów twarzy.

Zobacz również